Tłumaczenia

klocki tłumaczeń przysięgłych w Warszawie

Profesjonalne tłumaczenia tylko w biurze Londoner w Warszawie

Wysoka jakość usług i precyzja to wyznaczniki biura Londoner

Nasze biuro tłumaczeń w Warszawie zapewni Państwu wysoką jakość świadczonych usług językowych. Każdy projekt jest prowadzony przez doświadczonych tłumaczy i lingwistów. Potrzebują Państwo przetłumaczyć na język angielski czy niemiecki trudny tekst, stronę WWW, instrukcję obsługi, pilną korespondencję czy też ważną umowę? Czekamy na zgłoszenia w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Londoner w Warszawie to nie tylko tłumaczenia na język angielski i niemiecki

W Londoner dbamy o każdy aspekt tłumaczenia. Oferowane przez Londoner w Warszawie tłumaczenia nie ograniczają się tylko do języka niemieckiego i angielskiego, ale też 40 języków z całego świata. Oferujemy kompleksową listę usług językowych dla biznesu, np. tłumaczenia przysięgłe. Jeśli mają Państwo dla nas zlecenie, prosimy o kontakt, a nasz manager projektu zapozna Państwa z wymaganiami i zaproponuje korzystne rozwiązanie.

W Londoner oferujemy

Poniżej znajduje się lista naszych usług. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektów i realizowanych tłumaczeń, prosimy o kontakt z naszym biurem w Warszawie.

 • Tłumaczenia dla firm
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia medyczne
 • Tłumaczenia prawne
 • Tłumaczenia dokumentów pojazdów
 • Tłumaczenia dokumentów dla urzędów
 • Tłumaczenia dla sądów
 • Tłumaczenia ustne
 • Tłumaczenia stron WWW
 • Szkolenia dla firm i instytucji

Jesteśmy dla Państwa

Biuro tłumaczeń Londoner w Warszawie obsługuje 100 najlepszych firm w Polsce. Współpracujemy z adwokatami, kancelariami prawniczymi, korporacjami, instytucjami rządowymi oraz indywidualnymi przedsiębiorcami. Wszystkich Klientów obsługujemy z należytą starannością. Każdego dnia dla naszych Klientów tłumaczymy setki stron umów, instrukcji i innych tekstów. Zasada, która jest naszą myślą przewodnią, brzmi: „zawsze dostępni”.

Zarządzanie projektami

Nasz Project Management został przygotowany w celu wspierania Państwa w każdym projekcie. Tłumaczenia na język angielski czy niemiecki wykonane przez Londoner w Warszawie przyniosły już wielu Klientom ogromne zyski. Każde zlecenie jest obsługiwane przez kierownika projektu, który wyjaśni Państwu wszystkie zawiłości terminologii zarówno technicznej, jak i prawniczej. Przywiązujemy dużą uwagę do precyzji i dokładamy wszelkich starań, aby każde zadanie zostało prowadzone do samego końca na najwyższym poziomie.

Zawsze dostępni

Nasz czas pracy nie ogranicza się do godzin 9 – 16. Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę oraz w weekendy i święta. Klienci biura Londoner w Warszawie doskonale wiedzą, że możemy przetłumaczyć setki stron „na żądanie” z różnych języków, w tym m.in. teksty w języku angielskim, włoskim, niemieckim czy francuskim.

zamknij
Promocja dla firm