Szkolenia

Załoga tłumaczy przysięgłych w Warszawie

Szkolenia językowe

Profesjonalne szkolenia językowe dla biznesu

Londoner w branży szkoleń działa od 2001 roku. To co nas wyróżnia to pełne zapału i zaangażowania podejście do tego co robimy – kochamy języki obce i chcemy tę pasję przekazywać innym. Naszym celem jest organizowanie takich szkoleń, które dają kursantom możliwość poszerzenia horyzontów w wielu dziedzinach wiedzy i pomagają w zrozumieniu różnych aspektów międzynarodowej kultury biznesu. nasze działania służą doskonaleniu zdolności komunikacji naszych słuchaczy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym. Wierzę, że dzięki zrozumieniu i poszanowaniu innych kultur możemy zbudować trwałą i efektywną współpracę z firmami na całym świecie. Dlatego gorąco polecam szkolenia Londoner.

Marcin Wolniewicz
właściciel

Szkolenia szyte na miarę

Wiemy, że najlepszym sposobem na efektywną naukę jest uśmiechnięty i przyjazny lektor. Dlatego w Londoner uczą pasjonaci z najwyższymi kwalifikacjami, zafascynowani językami obcymi i ich nauczaniem. Wierzymy, że każdego z Państwa można bezstresowo i skutecznie nauczyć języka obcego. Dlatego podczas zajęć stawiamy na metodę komunikacyjną, która kładzie nacisk na bezpośrednie interakcje między lektorem a słuchaczem oraz między samymi słuchaczami. Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie, opracowując ofertę szkoleń zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami jego firmy. Zajęcia mogą być prowadzone indywidualnie dla poszczególnych pracowników lub grupowo zarówno przed, w trakcie, jak i po godzinach pracy - w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu.

Języki których uczymy to: angielski, niemiecki, rosyjski francuski, włoski, hiszpański, portugalski, szwedzki, czeski, słowacki, ukraiński, turecki, japoński.

Proponujemy Państwu następujące typy szkoleń:

  • Kurs języka ogólnego,
  • Profesjonalny język biznesowy,
  • Intensywny kurs „Język obcy w komunikacji biurowej”
  • Lektoraty

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie jezykowe dla recepcjonistek, sekretarek-asystentek, prawników, pracowników kancelarii, pracowników działu marketingu i księgowości, pracowników HR, pracowników działu PR, pracowników z sektora gastronomii, pracowników sektora opieki zdrowotnej.

zamknij
Promocja dla firm