Branże

Trybiki

Medycyna

Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów medycznych oraz świadczeniem usług językowych w dziedzinie medycyny (w tym internetowych i standardowych kursów językowych z zakresu języka medycyny), przeznaczonych dla osób indywidualnych związanych z profesją medyczną oraz dla firm medycznych i farmaceutycznych.

Zespół wykonujący tłumaczenia w Londoner składa się z lekarzy specjalistów z perfekcyjną znajomością języka obcego, wykonujących tłumaczenia w swojej specjalności medycznej oraz filologów - językoznawców z wykształceniem medycznym, dokonujących sprwdzenia i korekty tłumaczenia. Naszym celem jest ustanowienie nowego standardu tłumaczeń specjalistycznych w tej wyjątkowej dziedzinie jaką jest medycyna. Według nas i zgodnie z opinią wielu innych przedstawicieli zawodów medycznych, konieczność posiadania ugruntowanej wiedzy fachowej jest podstawą świadczenia usług tłumaczeniowych w tej wysoce wyspecjalizowanej dziedzinie (o czym często zapomina rynek usług tłumaczeniowych, świadczonych przez lingwistów - tłumaczy, oferujących tłumaczenia we wszystkich dziedzinach). Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku, postawiliśmy więc na rzadko spotykaną ścisłą specjalizację i ukierunkowanie.

Przetłumaczymy dla Panstwa:

  • wypisy szpitalne
  • karty chorób
  • historie leczenia
  • dokumentację badań
  • publikacje naukowe
  • artykuły z prasy specjalistycznej

Tłumaczymy także teksty z zakresu medycyny estetycznej i alternatywnej, gdyż te dziedziny obecnie odnotowują bardzo dynamiczny rozwój.

Nasi Klienci mogą liczyć na całkowitą poufność danych personalnych oraz zawartości otrzymanych materiałów.

zamknij
Promocja dla firm