Branże

Trybiki

Energia

Doświadczenie

Jako doświadczone biuro tłumaczeń oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe w europejskich językach. Ofertę swoją kierujemy do firm inwestujących na rynku energii, elektrowni, elektrociepłowni, zakładów energetycznych, spółek dystrybucyjnych, operatorów systemu przesyłowego, a także do dużych zakładów przemysłowych i firm budowlanych. Skupiamy się przede wszystkim na poprawnym przekładzie, zachowaniu najwyższych standardów obróbki dokumentów oraz standaryzacji terminologii.

Specjalizacja

Londner tłumaczy wszelkiego rodzaju dokumenty prawne i techniczne z zakresu rynku elektroenergetycznego, przesyłu energii i gazu, urządzeń elektroenergetycznych, rozwiązań systemowych i prawnych. Przygotowujemy tłumaczenia dla projektów pod klucz oraz projektów modernizacyjnych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania tłumaczeniowe dla elektrowni i ich części, turbin przemysłowych, generatorów, automatyki oraz energetyki wiatrowej.

Poufność

Odpowiedni wybór tłumacza jest kluczowy dla jakości przygotowanego tłumaczenia. Materiały otrzymywane od Klienta są odpowiednio analizowane i w zależności od charakterystyki dokumentacji, przekazywane tłumaczowi, którego wiedza i doświadczenia zapewniają wysoką jakość przetłumaczonego materiału. Nasz zespół to zarówno płynnie znający język tłumacze jak i eksperci z różnych dziedzin nauki.

Wszystkie dokumenty tłumaczone za pośrednictwem naszego biura objęte są tajemnicą służbową. Nie udostępniamy danych klienta jak i osoby realizującej zlecenie. Zgodnie z naszymi wewnętrznymi wymogami pracownicy naszego biura zobowiązani są do przestrzegania poufności powierzanych nam zleceń.

zamknij
Promocja dla firm