O nas

Nowości i posty

NOWE NISKIE CENY

2014-07-07

NOWE NISKIE CENY

Zachęcamy nowych Klientów do korzystania z naszych usług. W lipcu obniżamy ceny na tłumaczenia angielskie, niemieckie i rosyjskie!!!!  Ceny zaczynają się już od 28 zł netto za stronę tłumaczenia!!!! Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

 


słowa kluczowe: tanie tłumaczenia warszawa, tłumaczenia warszawa, tłumaczenia angielski warszawa, tłumaczenia rosyjski warszawa, tłumaczenia niemiecki warszawa, tłumacze warszawa, tłumacze przysięgli warszawa

Tłumaczenia niemieckie - Promocja Facebookowa

2013-03-18

Tłumaczenia niemieckie - Promocja Facebookowa

Z myślą o odwiedzających nasz profil na Facebooku proponujemy Państwu promocję na tłumaczenia zwykłe polsko-niemieckie i niemiecko polskie. Promocja obowiązuje od 20 marca do 30 kwietnia br. i dotyczy tłumaczeń zwykłych.

W ramach promcji proponujemy naszym Klientom bardzo atrakcyjną stawkę za tłumaczenia - 32 zł netto za teksty niespecjalistyczne oraz 36 zł netto za teksty specjalistyczne.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej promocji prosimy odwiedzić profil LONDONER na Facebooku, polubić go a przy przesyłaniu zlecenia podać hasło "Facebookowa promocja".

Zapraszamy!


słowa kluczowe: tłumacze niemieckiego, tłumacze niemieckiego warszawa, tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia warszawa, tłumaczenia techniczne niemiecki, tłumaczenia medyczne niemiecki, tłumacz niemieckiego, tłumacz niemiecki

Tłumaczenia przysięgłe niemieckie

2012-09-19

Tłumaczenia przysięgłe niemieckie

Pragniemy poinformować naszych Klientów, że od dnia 15 września br. w biurze tłumaczeń Londoner mamy promocyjną stawkę na tłumaczenia przysięgłe niemieckie. Promocyjna stawka za stronę tłumaczenia przysięgłego (1125 znaków ze spacjami ) to 35 złotych netto ! ! !  Promocja dotyczy tłumaczeń z języka niemieckiego oraz na niemiecki. Przy większych zleceniach moga Państwo również negocjować cenę. Dokumenty oraz teksty do tłumaczenia można przesyłać mailem w postaci skanów jpg lub pdf. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 


słowa kluczowe: tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia niemieckie, tłumaczenia niemiecki warszawa, tłumaczenia niemieckie warszawa, tłumaczenia przysięgłe niemiecki, tłumaczenia przysięgłe niemieckiego, tłumaczenia przysięgłe niemieckie warszawa, tłumacz przysięgły niemiecki warszawa, tłumacz przysięgły niemieckiego, tłumaczenia dokumentów niemieckich, tłumaczenia na niemiecki warszawa

Tłumaczenia Symultaniczne - Sprzęt

2011-11-09

Tłumaczenia Symultaniczne - Sprzęt

Londoner oferuje Państwu nowość na rynku tłumaczeń - bezprzewodowy system do transmisji audio. System gwarantuje doskonały przekaz głosu tłumacza do słuchaczy transmitując bezprzewodowo dźwięk z przenośnego mikrofonu do dowolnej ilości odbiorników - słuchawek w zasięgu nawet do 100 metrów. System sprawdza się doskonale tam gdzie nie ma warunków do ustawienia kabiny z pulpitem dla tłumaczy, podczas tłumaczeń w halach produkcyjnych, podczas audytów, podczas zwiedzania obiektów. Wybór przenośnego zestawu do tłumaczeń symultanicznych to alternatywa dla kabin. Wybierając nasz system oszczędzają Państwo na dodatkowym sprzęcie w postaci kabin oraz nie wydajecie pieniędzy na obsługę techniczną. Dzięki temu zestawowi moga Państwo prowadzić tłumaczenie symultaniczne w kilku językach jednocześnie.Zestaw można podłączyć do nagłośnienia w miejscu konferencji, tłumaczenia itp.

Zestaw składa się z nadajników oraz wysokiej klasy odbiorników ze słuchawkami. Otrzymują Państwo gotowy do użycia i naładowany sprzęt. W razie rozładowania baterii sami możecie je bardzo szybko wymienić. Całość zmieszczona jest w poręcznej niewielkiej walizce.

Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie sprzętu to w ramach promocji zostanie on dostarczony do Państwa i odebrany przez nas -GRATIS! Zapraszamy do skorzystania znaszej oferty.


słowa kluczowe: tłumaczenia symultaniczne, sprzęt do tłumaczenia symultanicznego, tłumaczenia symultaniczne warszawa, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych Warszawa, tłumaczenia symultaniczne słuchawki, tłumaczenia szeptane, tłumaczenia szeptane Warszawa, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Gdańsk, tłumaczenia symultaniczne Kraków

Tłumaczenia Przysięgłe Angielskie

2011-10-10

Tłumaczenia Przysięgłe Angielskie

Z myślą o naszych Klientach indywidualnych przygotowaliśmy ofertę specjalną! Teraz mogą Państwo zamówić tłumaczenia przysięgłe angielskie standardowych dokumentów po bardzo atrakcyjnych cenach. Od 1 października na tłumaczenia przysięgłe obowiazuje nowy cennik! Poniżej przedstawiamy ceny tłumaczenia przysięgłego dokumentów:

dyplom ukończenia studiów - 25 złotych, akt urodzenia (skrócony) - 25 złotych, akt urodzenia (zupełny) - 58 złotych, akt małżeństwa (skrócony) - 55 złotych, akt małżeństwa (zupełny) - 87 złotych, zaświadczenie o niekaralności - 50 złotych, świadectwo maturalne stare - 80 złotych, świadectwo maturalne nowe - 25 złotych.

 

Dokumenty do tłumaczenia można przesyłać do nas w postaci kolorowych skanów. Gotowe tłumaczenia mogą Państwo odebrać już za kilka godzin.Nasi tłumacze przysięgli są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy!

 

 


słowa kluczowe: tłumaczenia przysięgłe, tłumacz przysięgły angielski warszawa, tłumaczenia przysięgłe warszawa, tłumaczenia przysięgłe angielski, tłumacz przysięgły angielskiego, tłumaczenia przysięgłe dokumentów, tłumaczenia angielskie, tłumacze przysięgli warszawa

1 2 3
zamknij
Promocja dla firm