Szkolenia

Załoga tłumaczy przysięgłych w Warszawie

E-learning

Na początku była wiedza…

Wiedza o tym, iż dzisiejsza edukacja, w dobie rozwijających się i przyswajanych przez ludzi technologii informatycznych, wymaga nowych form przekazu oraz nowych i zaawansowanych narzędzi. Takim narzędziem stał się e-learning, który otworzył nowe możliwości w dziedzinie zarządzania wiedzą i przedsiębiorstwem oraz zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach.

Gwałtowny rozwój internetu na świecie sprawił, iż dla milionów ludzi pozyskiwanie informacji stało się dużo szybszym, łatwiejszym i wygodniejszym sposobem zdobywania i poszerzania  wiedzy, niż używanie tradycyjnych metod. Tak powstało nowoczesne społeczeństwo informacyjne i tak narodził się nowy model przekazywania wiedzy.

Fascynacja tym modelem stała u podstaw Londonera. Mając wiedzę o potrzebach rynku szkoleniowego, doświadczenie i pasję w nauczaniu, Londoner stworzył nową jakość w nauczaniu.

Jako firma dostarczająca gotowe rozwiązania szkoleniowe, Londoner proponuje swoim Klientom wszechstronne wsparcie w budowie systemu zarządzania wiedzą: od pojedynczych, "szytych na miarę" szkoleń , poprzez programy dedykowane, intensywną opiekę mentorską, po zintegrowane zarządzanie wynikami szkoleń, wiedzą oraz rozwojem pracowników.

Specjalizujemy się w projektowaniu i sprzedaży szkoleń elektronicznych, multimediów edukacyjnych oraz dostarczaniu usług wspierających procesy nauczania realizowane na bazie naszych szkoleń. Nasze usługi kierujemy do tych firm i organizacji, które chcą efektywnie wykorzystać potencjał swoich pracowników i szukają nowych metod oraz narzędzi zarządczych aby podnieść swoją konkurencyjność na rynku.

Wykorzystywanie nowoczesnych technologii w e-learningu to wielka szansa dla firm, które chcą zwiększyć swą przewagę konkurencyjną w tworzącej się gospodarce opartej na wiedzy.

zespół Londoner

Naszą firmę tworzy zespół specjalistów z różnych dziedzin, liczący dziś ponad 80 osób. Są to specjaliści z zakresu technologii informatycznych, zarządzania projektami, metodologii nauczania i doboru materiałów szkoleniowych, marketingu, projektowania multimediów. Przy projektowaniu szkolenia i materiałów multimedialnych Londoner korzysta z usług profesjonalnych narzędzi, lektorów, co pozwala sprawnie i dobrze jakościowo realizować każdy projekt. Przy realizacji prac powoływane są zespoły projektowe, których wielkość uzależniona jest od złożoności kontraktów. 
Londoner  oferuje następujące produkty i usługi:

  • Ponad 100 e-szkoleń
  • E-szkolenia językowe
  • Tworzenie e-szkoleń dedykowanych
  • Pakiety usług wpierających e-szkolenia

Jeśli są Państwo zainteresowani e-szkoleniem dla swojej firmy prosimy o kontakt. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszystkich informacji oraz pomogą dobrać odpowiedni produkt szkoleniowy.

zamknij
Promocja dla firm