Szkolenia

Załoga tłumaczy przysięgłych w Warszawie

Język polski dla obcokrajowców

Po co uczyc się polskiego?

Jeśli jesteś obcokrajowcem,  zależy Ci  na tym, aby szybko zacząć sobie radzić w codziennych sytuacjach, to mamy na to sposób! Metoda nauczania języka polskiego stosowana w Londoner  wprowadza cudzoziemców szybko w praktyczny świat języka polskiego. Nie mówimy o języku polskim, tylko od razu w języku polskim. Jesteśmy dla naszych uczniów przewodnikami po języku, którzy pokazują drogę na skróty, uczą, jak omijać rafy i zdążać prosto do celu.

Nauka poprzez praktykę

Nasza metoda polega na uczeniu praktycznych kompetencji językowych poprzez symulowanie rzeczywistych sytuacji. Nim uczniowie zdążą się zorientować stają się niezależni, rozmawiają z Polakami, pytają o drogę, proszą o pomoc, albo nawet udaje im się wynegocjować warunki kontraktu.

W jaki sposób możemy pomóc?

Nasz autorski program językowy powstawał na podstawie wieloletnich doświadczeń w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Najważniejszym sposobem weryfikacji programu były dla nas opinie naszych uczniów. Starannie kontrolujemy postępy w nauce języka od poziomu początkującego aż po taki, który chcesz osiągnąć, uwzględniamy specyficzne potrzeby językowe studenta. Nasze materiały do nauki języka polskiego dotyczą zarówno języka ogólnego i języka specjalistycznego np.: polskiego używanego w pracy, czy języka prawnego lub medycznego. Zapraszamy na kursy grupowe w IKO, wyjazdowe kursy grupowe albo lekcje indywidualne.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach nauczania, o różnych stopniach intensywności. Organizujemy kursy semestralne i wakacyjne (z programem kulturalnym i z zakwaterowaniem), grupowe i indywidualne, a także przygotowujące do egzaminów certyfikatowych. Pracujący dla nas nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje i kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu polskiego jako obcego.
Na lekcjach, nawet na poziomie początkującym, używamy wyłącznie języka polskiego. Pracujemy według specjalnie przez nas opracowanej metody. Kładziemy nacisk na komunikację, naukę słownictwa, zawiłości polskiej gramatyki wprowadzamy bezstresowo. Już na początku nauki studenci mają okazję ćwiczyć poznane słownictwo i formy gramatyczne w sytuacjach imitujących życie codziennie. Staramy się urozmaicać zajęcia proponując gry językowe, pracę w grupach i parach. Naszą dewizą jest: "Polish your Polish".

Kursanci czujący większą motywację do pracy i dysponujący czasem mogą liczyć na dodatkowe zadania domowe. Gdy z ważnych powodów nie uczestniczyli w zajęciach, mogą nadrobić stracony temat na bezpłatnych konsultacjach lub otrzymać materiały drogą mailową.

Program każdego kursu przygotowujemy uwzględniając potrzeby firmy, poziom językowy studentów, długość i intensywność kursu.

zamknij
Promocja dla firm