Listino prezzi

Cennik

Wysoka jakość ... dobra cena

W Biurze Londoner cena tłumaczenia jest miernikiem jego dobrej jakości. A dobrze wykonane tłumaczenia na język angielski w dobrej  cenie to oferta, którą na rynku trudno znaleźć. Mamy nadzieję, że u nas Państwa poszukiwania się zakończą.

Zobaczą Państwo, że w dobrej, przystępnej cenie otrzymajcie wysokiej jakości, dobrze wykonane tłumaczenie. Ponadto mamy nadzieję, że zostaną Państwo z nami na dłużej bo jako Stali Klienci możecie zyskac jeszcze więcej.

Szybka wycena

Ceniąc Państwa czas proponujemy darmową, szybką i niezobowiązującą wycenę tłumaczeń.

Aby wycena była dokładna i konkretna prosimy o przesłanie do nas całości materiału do tłumaczenia oraz Państwa wytycznych dotyczących zlecenia takich jak tryb tłumaczenia, termin realizacji. My wyliczymy koszt tłumaczenia i odeslemy wycenę na wskazany adres.

Materiały do wyceny można do nas przesyłać mailem na adres londoner@londoner.com.pl - w postaci plików Word, .pdf, .ppt, Excel, .jpg, faksem lub dostarczyć do nas osobiscie w ostaci wydruku lub na dowolnym nośniku.

Zlecenie tłumaczenia

Jeśli chcą nam Państwo zlecić tłumaczenie, prosimy o potwierdzenie wcześniejszej wyceny lub przesłanie materiałów do tłumaczenia z prośbą o realizację.

Skontaktujemy się z Panstwem, potwierdzimy przyjęcie do realizacji a w ustalonym terminie przekażemy Wam gotowe tłumaczenie.

Cennik

Prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem oraz naszymi aktualnymi promocjami.

Podane ceny są cenami netto. Nalezy do nich doliczyć 23 % vat.

W przypadku dużych zleceń, stałej współpracy dajemy Państwu mozliwość negocjacji jak również przedstawienia własnej propozycji cenowej.
Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów.

Pobierz cennik PDF

zamknij
Promocja dla firm