About us

zdjęcie wisieniek - Londoner tłumaczenia przysięgłe w Warszawie

Zespół

Firma

Londoner zrodził się z pasji do zapewnienia przejrzystej komunikacji pomiędzy ludźmi w różnych językach. Założyciele mieli talent do języków na który jest ogromny popyt w dzisiejszej gospodarce.

Rozwój

Zaczynaliśmy d małej grupy zdolnych i ciężko pracujących ludzi a obecnie jesteśmy jednym z wiodących biur tłumaczeń w  Polsce. Nasi Partnerzy powierzając nam swoje projekty, wiedzą że do każdego tłumaczenia i szkolenia podchodzimy indywidualnie … a dążenie do doskonałości jest podstawowym motorem Londnera.

Cel zasadniczy - zadowolenie Klienta

Zadowoleni Klienci zawsze byli naszym celem. Dbamy aby nasze standardy były na wysokim poziomie oraz stale staramy się ulepszać politykę naszej firmy. Dla nas nie istnieją strefy czasowe oraz sztywne godziny pracy. Dzięki temu dowiedziały się o nas największe firmy, kancelarie. Fakt, że zwraca się do nas coraz więcej kontrahentów krajowych i zagranicznych ma kluczowe znaczenie dla naszego rozwoju.

Nasi tłumacze to nasz sukces

Rozwój firmy oznacza większą ilość ludzi oraz projektów, którymi trzeba zarządzać. Co z kolei wymaga większej organizacji. Nasz sukces przychodzi wraz z naszymi ludźmi, tłumaczami i standardami, które stale ulepszamy.

Nasi tłumacze to starannie wyselekcjonowana grupa specjalistów w swoich dziedzinach. To doskonali lingwiści z dużym doświadczeniem. Każdy z nich musiał przejść niełatwy proces rekrutacyjny. To dzięki ich pracy nasi Klienci są zadowoleni.  Dzięki nim stale podnosimy poprzeczkę w jakości tłumaczeń oraz możemy rozwijać firmę.

zamknij
Promocja dla firm