Dolmetscher

Strefa tłumaczeń biura tłumaczeń w Warszawie

Strefa tłumacza

Drogi Tłumaczu...

Mimo, iż mamy dużą bazę tłumaczy pisemnych i ustnych, w trosce o naszych Klientów jesteśmy otwarci na współpracę z dobrymi tłumaczami bądź osobami chcącymi podnosić swoje kwalifikacje w zakresie tłumaczeń. Prosimy o zapoznanie się z naszymi aktualnymi ofertami dla tłumaczy oraz zleceniami biura tłumaczeń w Warszawie.

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Jeśli masz udokumentowane doświadczenie translatorskie, solidną i szeroką wiedzę, profesjonalny warsztat przekładu, specjalizujesz się w jakimś konkretnym języku i dziedzinie lub liku z nich, interesujesz się szeroko pojętą translatoryką, chcesz sie dzielic wszelkimi informacjami przydatnymi dla innych tłumaczy oraz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu naszego serwisu, dajemy Ci mozliwość współpracy z Biurem LONDONER.

Aktualnie poszukujemy tłumaczy języka angielskiego mających doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o tematyce: kosmetologia, żywienie. Zachęcamy do wysyłania swojego zgłoszenia zawierającego podstawowe informacje o Waszym wykształceniu, doświadczeniu oraz stawkach za wykonywane tłumaczenia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres londoner@londoner.com.pl

zamknij
Promocja dla firm